Nokta Bilgisayar

Bingöl’de yerel bilişim çözüm ortağınız.

Hakkımızda

2007’den Günümüze

2007’den günümüze teknoloji noktanız olarak hizmet veriyoruz. Nokta Bilgisayar olarak, sizin için en iyi teknoloji partneri olmayı taahhüt ediyoruz. Alanında uzman ekibimizle, laptop ve masaüstü tamirinden virüs ve casus yazılım temizliğine, veri kurtarma ve yedekleme planlarından ağ tasarımına, bulut hizmetlerinden siber güvenliğe kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz. Ayrıca, ERP danışmanlığıyla işlerinizi verimli ve etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı oluyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli çözümler sunmak için buradayız. Siz de teknoloji alanında güvenilir ve yetenekli bir ortak arıyorsanız, doğru adrestesiniz.

Dizüstü ve Masaüstü PC Tamirleri

E-Dönüşüm Ürünleri ve Danışmanlığı

Veri Kurtarma ve Geri Yükleme

Ağ Kurulumu ve Tasarımı

Bulut Yedekleme

Siber Güvenlik Ürünleri

Kurumsal Müşteri

Sektöre Kazandırılan Uzman

Mutlu Müşteriler

Güven

Neden Biz?

Nokta Bilgisayar, 18 yıllık tecrübesiyle tüm bilgisayar ihtiyaçlarınızı karşılamak için burada! Güven duyabileceğiniz bir marka olarak, uzman kadromuzla size en yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.

Doğru fiyat politikamız ile bütçenizi zorlamadan istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak, teknoloji dünyasında adımınızı sağlamlaştırıyoruz.

Siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmak için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Teknoloji alanındaki yenilikleri takip eden ekibimiz, size en son ve en iyi ürünleri sunmaktadır.

Nokta Bilgisayar olarak, sizin memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir. Sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman buradayız.

Teknolojide güvenilir bir partner arıyorsanız, Nokta Bilgisayar, uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışıyla hep yanınızda. Siz de doğru adımı atın, bize katılın!

Onlarca Yıllık Tecrübe

Doğru Fiyat

Kurumsal Hizmet Kalitesi

Süreklilik ve Kesintisiz Hizmet

En Doğru Ürün